Your browser does not support JavaScript!
355 14 آبان 96

کانسپت ویژن مرسدس مایباخ 6 کابریولت

کانسپت ویژن مرسدس مایباخ 6 کابریولت
کانسپت ویژن مرسدس مایباخ 6 کابریولت
کانسپت ویژن مرسدس مایباخ 6 کابریولت

مرسدس زمانی که قول یک سورپرایز بزرگ را در هفته خودروی مونتری داده بود شوخی نمی‌کرد. خودروی تمام الکتریکی سقف باز ویژن مرسدس مایباخ 6 کابریولت که سال پیش در گردهمایی پبل بیچ معرفی شده بود نسخه روباز از مدل سقف سخت با همان نام است.
ویژن 6 کابریولت با 5.8 متر طول و استفاده از رینگ های 24 اینچی، واقعاً خودروی جذابی است. به نظر می‌رسد کاپوت این خودرو کیلومترها طول داشته و دم آن نیز به‌طور دراماتیکی به یک نقطه می‌رسد. جلوپنجره کرومی حجیم این خودرو تفسیر کننده صورت ویژن می‌باشد. بخش عقبی خودرو به عنوان دم قایق توصیف شده و دست به دست با نام آبی متالیک برای رنگ خودرو زیبایی خود را نشان می‌دهد.

با وارد شدن به کابین شاهد فضایی خیال‌انگیز و فوق‌العاده هستید.  ویژن کابریولت 6 دارای دو صندلی بوده و کابین دارای طراحی شناور است. کنسول مرکزی بال مانند، عناصر نورپردازی اطراف و پانل‌های دربی از شاخصه‌های این فضا است که به نظر می‌رسد با خود صندلی‌ها ترکیب شده‌اند. هر یک از این نورهای آبی را که در کابین می‌بینید نور پس‌زمینه‌ای از لوگوی ستاره‌ای مرسدس هستند.

چهار پیشرانه الکتریکی همگام وجود دارد که هر یک روی هر چرخ بوده و در کل قدرت  750 اسب بخار را تولید می‌کنند. زیر کف خودرو مجموعه باتری بزرگی وجود دارد که در زمان اتصال به شارژر سریع می‌تواند تنها در عرض 5 دقیقه 100 کیلومتر را به برد خودرو اضافه کند. به لطف این مجموعه باتری، محدوده حرکتی کل خودرو برابر با 332 کیلومتر بوده که در شرایط تست جدید اروپایی که بهینه‌تر بوده به 500 کیلومتر می‌رسد. مرسدس می‌گوید شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت این خودرو زیر 4 ثانیه ثبت شده درحالی‌که حداکثر سرعت آن به‌صورت الکترونیکی به 250 کیلومتر در ساعت محدود شده است. این اعداد با ادعاهای سال پیش مرسدس درباره ویژن 6 کوپه برابری میکند.

نظرات کاربران

نظر و پیشنهاد شما

{{message}}