Your browser does not support JavaScript!
199 16 آبان 96

E کانسپت جدید اشکودا ویژن

E کانسپت جدید اشکودا ویژن
E کانسپت جدید اشکودا ویژن

اخیراً اشکودا اقدام به انتشار تیزر و جزئیات ویژن  Eکانسپت به‌روز شده کرده است. این خودرو در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2017 حاضر خواهد بود.
از نظر طراحی همه‌چیز همانند قبل به نظر می‌رسد.  بدین ترتیب طول/عرض/ارتفاع  ویژن E کانسپت به ترتیب برابر با 4668/1924/1591 میلی‌متر بوده و فاصله بین محوری آن نیز 2851 میلی‌متر اعلام شده است. این فاصله بین محورها و اورهنگ های کوتاه جلو و عقب به خودروکمک می‌کنند تا فضای کابین به حداکثر برسد.

نیروبخش ویژن E کانسپت دو پیشرانه الکتریکی است که مجموع قوای 300 اسب بخاری را تولید کرده و آن را به هر چهار چرخ می‌فرستند. محدوده الکتریکی این خودرو نیز 500 کیلومتر بوده و شارژ القایی نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

 ویژگی‌های تکنولوژیکی این کانسپت اشکودا نیز شامل استفاده از دوربین بجای آینه‌های جانبی، سیستم ردیابی چشم که به‌طور مداوم بر حرکات چشم راننده نظارت می‌کند، هشدار خستگی راننده، کنترل ضربان قلب راننده و قابلیت رانندگی خودکار سطح سه می‌شود که خودرو را قادر می‌سازد به‌صورت خودکار اقدام به سرعت گرفتن، هدایت و توقف کامل نماید. این سیستم توانایی حرکت خودکار در ترافیک‌ها و بزرگراه‌ها، ماندن در خط، انجام خودکار سبقت و مانور، جستجوی خودکار جای پارک، پارک کردن خودکار و خروج از پارکینگ به‌صورت خودکار را دارد.

اشکودا هنوز نگفته که آیا ویژن E وارد خط تولید خواهد شد یا خیر اما شاید در فرانکفورت چیزهای بیشتری از این خودروساز بشنویم.

نظرات کاربران

نظر و پیشنهاد شما

{{message}}