Your browser does not support JavaScript!
210 22 آبان 96

شعبده بازی هوراچیو، پاگانی زوندا اچ-پی بارچتا

شعبده بازی هوراچیو، پاگانی زوندا  اچ-پی بارچتا
شعبده بازی هوراچیو، پاگانی زوندا  اچ-پی بارچتا

 شرکت ایتالیایی پاگانی از آخرین مدل زوندا با نام HP بارچتا در پبل بیچ رونمایی کرد که تولید آن محدود به سه دستگاه خواهد بود که یکی از این خودروها مستقیما به مجموعه‌ی خصوصی هوراشیو پاگانی، بنیان‌گذار این شرکت برده خواهد شد. همچنین گفته شده این خودرو یکی از وحشی‌ترین زونداهایی خواهد بود که تاکنون تولید شده است. چشمگیرترین تفاوت بین این خودرو و دیگر مدل‌های زوندا طراحی جدید بارچتا است. به نظر می‌رسد در این خودرو از قطعات مدل‌های زوندا 760 استفاده شده که شامل کاپوت، چراغهای عقب بازطراحی شده و پوشش‌های روی چرخ‌ها مشابه زوندا ZoZo می‌باشد.

از دیگر شاخصه‌های HP بارچتا می‌توان به ورودی کربنی روی سقف، بال و دیفیوزرعقب،رینگهای بازطراحی شده و رنگ سفید برجسته کابین اشاره کرد.پاگانی در ابتدا گفت یکی از سه دستگاه زوندا Tricolore نسخه نهایی زوندا خواهد بود. این سوپر‌ اسپرت موتوری ۱۲ سیلندر ساخت مرسدس- AMG با توان ۶۶۹ اسب بخار دارد و با به کارگیری مواد گران قیمتی نظیر فیبر کربن، چرم، تیتانیوم و آلومینیوم در اتاق خود، از قیمتی بالا و بالغ بر ۵۰۰هزار دلار برخوردار است. وزن این خودروی ایتالیایی ۱۲۵۰ کیلوگرم بوده و قادر از در زمانی کمتر از ۲.۷ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت دست یابد و در نهایت به تندی ۳۵۰ کیلومتر در ساعت برسد. 
فضای داخلی زوندای جدید با رویه اصلی کرمی، به رنگ آبی تارتان مزین شده و با عالی ترین چرم ممکن و یک تودوزی زیبا به شکلی چشم نواز درآمده است.رینگ های ۲۰ اینچی جلو و ۲۱ اینچی عقب در کنار تایرهای پی صفر ساخت پیرلی و باله بزرگ عقب باعث شده تا سطح بالایی از پایداری، هندلینگ و کشش برای این ابرخودروی جذاب و تماشایی به وجود آید.

نظرات کاربران

نظر و پیشنهاد شما

{{message}}