Your browser does not support JavaScript!
189 24 ابان 96

استون مارتین ونکوئیش

استون مارتین ونکوئیش
استون مارتین ونکوئیش
استون مارتین ونکوئیش

آستون مارتین مدعی یک صد سال تولید موفق خودروهای نمادین و مسابقه ای، اینک از آخرین دستاوردهای خودرویی خود که دارای سطح تکنولوژی بسیار بالایی است، یعنی آستون مارتین ونکوئیش زاگاتو اسپیدستر و شوتینگ بریک رونمایی کرد. این محصولات که به مدل‌های کوپه و ولانت ملحق خواهند شد قبلاً طرفداران زیادی داشته‌اند زیرا تمامی مدل‌های اسپیدستر پیش از این فروخته شده‌اند. این نتیجه‌ای بسیار خوب برای استون مارتین محسوب می‌شود زیرا  زاگاتو اسپیدستر تا سال آینده وارد خط تولید نخواهد شد.
 کابین مدل شوتینگ بریک دارای تریم فیبر کربن، کنترلهای برنزی و پوشش چرمی سفارشی است. خریداران همچنین می‌توانند شاهد درب پشتی برقی باشند که با باز شدنش فضای لوکس کابین را به آن‌ها نشان می‌دهد.
ونکوئیش زاگاتو شوتینگ بریک جدیدترین عضو خانواده بوده و دارای بدنه‌ای دراماتیک است که قطعاً توجهات زیادی را به خود جلب خواهد کرد. استون مارتین تنها چندین تصویر از این خودرو را منتشر کرده اما به این نکته اشاره کرده که زاگاتو شوتینگ بریک یک خودروی دو نفره محض با سقفی منحصربه‌فرد خواهد بود که دارای شیشه بوده و باعث می‌شود نور آفتاب به کابین سرازیر شود.
تنها 325 دستگاه از مدل‌های ونکوئیش زاگاتو تولید خواهند شد که سهم هر یک از مدل‌های کوپه، ولانت و شوتینگ بریک برابر با 99 دستگاه بوده و 28 دستگاه نیز از مدل اسپیدستر ساخته خواهد شد. این موضوع انحصاری بودن محصولات استون مارتین را تضمین می‌کند اما یکی از مدیران شرکت تأیید کرده برخی از مشتریان از هر مدل یکی را سفارش داده اند.

نظرات کاربران

نظر و پیشنهاد شما

{{message}}