Your browser does not support JavaScript!
157 25 آبان 96

میاتا MX-5 مزدا

میاتا  MX-5 مزدا
میاتا  MX-5 مزدا
میاتا  MX-5 مزدا

تنها چند سال از عرضه جدیدترین نسل ND مزدا MX-5 میاتا می‌گذرد بنابراین انتظار داریم که هنوز با دیدن جانشین این خودرو فاصله نسبتاً زیادی داشته باشیم.این امر باعث نشده که مزدا به‌روزرسانی‌هایی را برای رودستر محبوب خود در نظر نگیرد. نمایشگاه خودروی توکیو 2017 بهترین فرصت برای حضور این خودرو بوده و البته MX-5 میاتا 2018 در غرفه این برند تنها نخواهد بود زیرا کانسپت های کای و ویژن کوپه نیز مشغول دلبری از بازدیدکنندگان خواهند بود.

مزدا برای مدل سال 2018 اقدام به گسترش طیف رنگ‌های بدنه کرده است. مدل سقف نرم این خودرو همچنین دارای پکیج مخصوصی بوده که از پوشش سقف با رنگ قرمز تیره، چرم ناپا و رینگ ‌های مشکی  BBS  تشکیل شده است. نسخه فست بک نیز دارای سقف سخت با رنگ متضاد مشکی می‌باشد.

این مدل فضای پا و سر گسترده‌تری نسبت به مدل قبلی در اختیارتان قرار می‌دهد. متقاضیان خرید مزدا  MX-5  می‌توانند از میان دو نوع موتور مختلف با حجم‌های 1.5 و 2 لیتری اسکای اکتیو که قدرت تولیدی را به‌وسیله‌ یک گیربکس 6 سرعته دستی به محور عقب منتقل می‌کنند، انتخاب نمایند.

مزدا همچنین متریال خفه کننده صدای بیشتر، نشان دهنده‌های خواناتر و صندلی های گرم شونده را به میاتا 2018 اضافه کرده است. ویژگی‌هایی چون سیستم استارت/ استاپ و بازیابی انرژی ترمز نیز بخشی از به‌روزرسانی‌های این خودرو بوده و چراغ‌های جلوی LED تطبیقی نیز در دسترس هستند.نسخه فیس لیفت شده مزدا MX-5 میاتا که در بازار ژاپن تنها با نام مزدا رودستر شناخته می‌شود به بازار داخلی عرضه شده و انتظار می‌رود در ماه‌های آینده شاهد حضور آن در دیگر بازارها نیز باشیم.

نظرات کاربران

نظر و پیشنهاد شما

{{message}}