Your browser does not support JavaScript!
255 8 آذر 96

رودستر i8 بی ام و

رودستر i8 بی ام و
رودستر i8 بی ام و
رودستر i8 بی ام و

بی ام و همواره از زمانی که کانسپت i8 اسپایدر را در سال 2012 رونمایی کرده احتمال ارائه نسخه تولیدی آن را رد نکرده است و این شک و تردیدها به پایان خود رسیده زیرا این خودرو عرضه خواهد شد.
این انتظار به زودی به پایان خط می‌رسد زیرا اتوموتیونیوز گزارش داده که نسخه تولیدی رودستر i8 احتمالاً در ماه نوامبر و در نمایشگاه خودروی لس آنجلس رونمایی خواهد شد. بی ‌ام ‌و جزئیات زیادی را از این خودرو منتشر نکرده اما برنامه‌های خود برای i8 رودستر را به‌صورت رسمی در سال 2016 اعلام کرده است. این خودروساز از آن زمان تاکنون نسبتاً مرموز عمل کرده اما تیزری ویدئویی در ماه پیش منتشر شد و مدیرعامل شرکت اخیراً تأیید کرد بسیاری از مصرف‌کنندگان نسخه‌ای از این خودرو را رزرو کرده‌اند.

علیرغم این مرموز بودن ما قبلاً می‌دانستیم که i8 رودستر از سپرهای اصلاح شده،چراغ های جلوی بازطراحی شده و سیستم اطلاعات سرگرمی ارتقا یافته بهره خواهد بود.

بر اساس آخرین گزارش‌ها، سقف بی‌ام ‌و i8 رودستر می‌تواند در عرض ۱۴ ثانیه باز شود و می‌توان این کار را حتی در حین حرکت و تا حداکثر سرعت ۶۰ کیلومتر بر ساعت نیز انجام داد. همچنین باید اشاره کرد که این سقف جدید روی طراحی شیشه‌ی عقب خودرو تأثیر گذاشته و شیشه‌ی عقب مدل رودستر در مقایسه با مدل کوپه کوچک‌تر است.

هنوز جزئیات فنی خودرو تأیید نشده‌اند اما اخبار پیشین نشان می‌دهند مدل‌های کوپه و رودستر به قوای محرکه ی ارتقا یافته‌ای مجهز خواهند بود که شامل یک پیشرانه3 سیلندر 1.5 لیتری توربو، یک پیشرانه الکتریکی قوی‌تر و باتری بهبود یافته می‌باشد. این سیستم در حال حاضر خروجی 357 اسبی دارد اما مدل جدید قدرتی در حد 420 اسب بخار خواهد داشت.اخباری هم منتشر شده مبنی بر اینکه نسل بعدی ب‌ام‌و i8 در سال 2022 عرضه خواهد شد و قوای محرکه تمام الکتریکی خواهد داشت.

 

نظرات کاربران

نظر و پیشنهاد شما

{{message}}