Your browser does not support JavaScript!
174 25 آذر 96

خودروی برجسته میتسوبیشی

خودروی برجسته میتسوبیشی

میتسوبیشی به‌صورت رسمی اعلام کرد MPV جدید شرکت در نمایشگاه خودروی اندونزی رونمایی خواهد شد. این نمایشگاه بین‌المللی از دهم تا بیستم آگوست سال جاری برگزار خواهد شد.
هنوز نام رسمی این خودرو اعلام نشده اما میتسوبیشی می‌گوید که در زمان برگزاری نمایشگاه بیانیه‌ای رسمی منتشر خواهد کرد. تا آن زمان ما این خودرو را MPV نسل بعدی می نامیم.
گفته شده این خودرو استحکام و ابهت یک شاسی بلند را با جاداری یک MPV ترکیب خواهد کرد و طراحی برجسته‌ای خواهد داشت که به وضوح از خودروهای مفهومی چند سال اخیر کمپانی الهام گرفته است.

این خودرو DRL های LED در هر طرف جلو پنجره خواهد داشت و چراغ های جلو نیز درست زیر آن‌ها جای خواهند گرفت. طراحی انقلابی در پروفایل جانبی وجود نخواهد داشت و ظاهر محافظه‌کارانه‌ی نمای عقب احتمالاً در تضاد با نمای برجسته‌ی بخش جلو خواهد بود.
با باز کردن درب شاهد کابین جاداری خواهیم بود که می‌تواند تا 7 نفر را در خود جای دهد. هنوز چیزی درباره کابین مشخص نشده به جز اینکه فضای زیاد برای افراد و سر آن‌ها ارائه خواهد شد. البته می‌توان داشبورد دو رنگ، سیستم اطلاعات سرگرمی و  کنترل های چرخان برای سیستم تهویه مطبوع را تشخیص داد.نیروبخش محصول جدید میتسوبیشی پیشرانه 1.5 لیتری بنزینی است که می‌تواند به یک گیربکس دستی یا اتوماتیک متصل شود.


این خودرو در تأسیسات جدید کمپانی در اندونزی تولید خواهد شد و از پاییز سال جاری به نمایندگی‌های میتسوبیشی راه خواهد یافت.

نظرات کاربران

نظر و پیشنهاد شما

{{message}}