Your browser does not support JavaScript!
556 5 دی 96

2019 شاسی‌ بلند لینکلن ناتیلوس

2019  شاسی‌ بلند لینکلن ناتیلوس
2019  شاسی‌ بلند لینکلن ناتیلوس

خودروساز لوکس آمریکایی از خودروی شاسی بلند لینکلن ناتیلوس ۲۰۱۹ رونمایی کرد.
کراس‌اوور لینکلن ناتیلوس مانند طراحی مجدد خودروی MKC 2019، از طراحی جلوپنجره مشبک دو قسمتی بالی شکل لینکلن بهره می‌برد که البته خیلی کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر آن‌چه در سدان کنتیننتال و شاسی‌بلند نویگیتور مشاهده می‌کنید دوست دارید، حتما از خطوط صاف و عناصر روشنایی خودروی کراس اوور ناتیلوس تعریف می‌کنید.

گزینه‌های سیستم محرکه خودرو برای مدل سال ۲۰۱۹ ساده شده‌اند؛ به این معنا که لینکلن پیشرانه ۳.۷ لیتری تنفس طبیعی خورجینی ۶ سیلندر خودروی MKX را برای جایگزینی با یک پیشرانه سری تمام توربو حذف می‌کند. در زیر کاپوت این خودرو پیشرانه ۲ لیتری چهار سیلندر با ۲۴۵ اسب بخار وجود دارد و خریدارانی که به دنبال سرعت بیشتری هستند، می‌توانند گزینه دیگری نیز انتخاب کنند؛ یک پیشرانه خورجینی ۶ سیلندر اکوبوست ۲.۷ لیتری مجهز به بای‌توربو با قدرت ۳۳۵ اسب بخار و ۳۸۰ پوند فوت گشتاور.

جعبه دنده ی هشت سرعته اتوماتیک به هر دو پیشرانه متصل می‌شود. حالت تمام چرخ محرک نیز در خودروی شاسی‌بلند لینکلن ناتیلوس ۲۰۱۹ استفاده می‌شود که قابلیت جدا شدن دارد؛ این قابلیت به ناتیلوس اجازه می‌دهد که در هنگام به‌کارگیری کروز کنترل، برای بهبود کارایی سوخت از تنظیمات سیستم محرک جلو استفاده کند.در خودروی شاسی‌بلند ناتیلوس ۲۰۱۹ از چندین فناوری جدید رانندگی استفاده می‌شود؛ از جمله یک سیستم حفظ حرکت خودرو در مرکز خطوط و سیستم  کنترل کروز انطباقی با توانایی توقف کامل خودرو (و شروع دوباره) که واقعا جالب است. عملکرد توقف - شروع (استپ/استارت) نیز برای هر دو پیشرانه به‌صورت پیش‌ فرض ارائه خواهد شد.

داخل کابین شاسی‌بلند ناتیلوس اساسا شبیه همان خودروی MKX کنونی است با چند ویژگی جدید در برخی مکان‌ها، مانند پنل دیجیتال داشبورد که طراحی مجدد شده است. فناوری سینک ۳ فورد از سیستم سرگرمی و اطلاعاتی پشتیبانی می‌کند و افزودنی‌های لوکس مانند صندلی‌های ۲۲ حالته قابل تنظیم و سیستم صوتی رول (Revel) شرایطی برای سرنشین فراهم می‌آورد که ناتیلوس را به مکانی دوست‌داشتنی برای گذراندن وقت تبدیل می‌کند.

نظرات کاربران

نظر و پیشنهاد شما

{{message}}