Your browser does not support JavaScript!
247 19 تیر 1396

تفاوت خرید و اجاره خودرو در کشورهای غربی

تفاوت خرید و اجاره خودرو در کشورهای غربی

این روزها افراد سعی می کنند حدالمکان پول خود را هدر ندهند و همچنین به این موضوع فکر میکنند که چگونه پول خود را خرج کنند. بنابراین در بازار امروز غولهای خودروسازی جهان امکاناتی را برای عرضه اتومبیلهای خود برای مشتریان خود در نظر گرفته اند که دانستن آن برای شما نیز خالی از لطف نخواهد بود امیدواریم شاهد روزی باشیم که داشتن یک اتومبیل شیک برای بسیاری از هموطنان عزیزمان یک آرزو محسوب نشود.

مزایای اجاره کردن خودرو:

بطورکلی میتوان گفت اجاره خودرو برای آن دسته از افرادی که درآمد ماهیانه کافی دارند گزینه  بهتری بوده و مزایای بسیاری دارد. در اینجا جا دارد این امکان را که در کشورهای غربی ایجاد شده است، که افراد را ترغیب به اجاره کردن خودرو می کند با شما در میان بگذاریم .

افراد میتوانند ماشینهای صفر کیلومتر را از کمپانی های بزرگ خودروسازی تحویل بگیرند و برای مدت 5 سال با پرداخت اجاره ناچیزی استفاده کنند ، کمپانی های  خودرو ساز در این تسهیلاتی که برای مشتریان خود در نظر گرفته اند از این فرمول پیروی میکنند ، آنها ماوالتفاوت قیمت خودرو صفر را با همان خودرو که 5 سال از عمر آن سپری شده است بصورت اقساط ماهانه با احتساب سود 1.5 % سالیانه در مدت 5 سال، بصورت ماهیانه از مشتری دریافت می کنند و پس از اتمام قرارداد بسته بنظر مشتری یا فروشنده (کمپانی) این قرارداد پایان میابد و اتومبیل تحویل کمپانی میشود و یا اینکه مشتری به قیمت روز، که با همان قیمتی که در روز اول شرکت فروشنده ، برای اتومبیل شما (با عمر 5 سال) محاسبه کرده است که فرق چندانی ،نیز با قیمت روز بازار ندارد به مشتری واگذار میگردد . بنابراین مشتری پس از پرداخت مبلغ آن ، آن هم با شرایط ویژه مالک خودرو خواهد شد. نام اختصاری این تسهیلات "لیزینگ" است .

شایان ذکر است که خودرو مورد نظر در این مدت از خدمات سرویس سالیانه نیز بصورت رایگان برخوردار است . همچنین این امکان برای مشتریان در نظر گرفته شده است که اگر آنها تصمیم به تغییر خودرو از همان کمپانی داشته باشند این امکان نیز محیاست. پس آن دسته از مشتریانی که به مد روز علاقه مندد و تمایل به سوار شدن ماشینهای جدید دارند این امکان خواسته آنها را نیز برآورده میکند . افرادی که از ماشینهای اجاره ای استفاده میکنند پس از مدت 5 سال هیچگونه نگرانی ندارند و کمپانی با آغوش باز خودرو را تحویل گرفته و با تخفیفهای ویژه برای اینکه شما را از دست ندهد خودرو جدیدی را از همان برند به همین ترتیب به شما تحویل میدهد .

بنابراین تنها کاری که نیاز است شما انجام دهید این است که در بین کمپانی های تولید کننده خودرو فقط تصمیم بگیرید که علاقه مند چه نوع اتومبیلی هستید آن هم از کدام برند : بنز . ب ام و ،....  و هرآنچه که شما بخواهید آن هم با امکانات ویژه، از برندهای معتبر براحتی در دسترس شما خواهد بود.

 

 

نظرات کاربران

نظر و پیشنهاد شما

{{message}}