Your browser does not support JavaScript!
228 24 مهر 96

هوندا سیویک تایپ آر

هوندا سیویک تایپ آر
هوندا سیویک تایپ آر

سال 2011 آخرین نسل هوندا سیویک در اروپا معرفی شد، اما معرفی  تایپ R زمان زیادی طول کشید.  به نظر می‌رسد که هوندا فروش نسخه پایه‌ی سیویک تایپ R را در آمریکا با مدل سال 2018 شروع خواهد کرد.

در رابطه با این خودرو NHTSA  توانسته به اسناد تاییدیه فعلی R دست یابد. لیست به دست آمده شامل سیویک تایپ R فعلی است که تنها با نسخه تورینگ در دسترس بوده و با کد FK8G7 شناخته می‌شود.

موضوع جالب این است که در این سند مدلی دیگر نیز مشاهده می‌شود که تنها با عنوان تایپ R شناخته شده و از همان پیشرانه و گیربکس 6 سرعته دستی سیویک تایپ R تورینگ استفاده کرده اما با کد FK8G3  دیده می‌شود. این جزئیات ما را به یاد اطلاعاتی می‌اندازد که اولین بار در ماه آوریل منتشر شدند و در آن گفته شد هوندا به دنبال ارائه نسخه پایه‌ای از سیویک تایپ R با بهایی ارزان‌تر است.

تا این لحظه نمی‌توان گفت هوندا چه برنامه‌هایی برای عرضه نسخه در دسترس از سیویک تایپ R دارد. البته این احتمال وجود دارد که ژاپنی‌ها از رینگ ‌های کوچک‌تر ولاستیک های ارزان‌تر، صندلی های ساده‌تر، سیستم صوتی ارزان‌تر در نسخه پایه تایپ R استفاده کنند و بال عقب مدل تورینگ نیز حذف شود.

بهای مدل فعلی سیویک تایپ R تورینگ از 34775 دلار آغاز می‌شود و نسخه پایه به نظر می ‌رسد که به بهای 30 هزار دلار نزدیک ‌تر باشد.

نظرات کاربران

نظر و پیشنهاد شما

{{message}}