Your browser does not support JavaScript!
626 3 آبان 96

فیس لیفت تویوتا لندکروز پرادو

فیس لیفت تویوتا لندکروز پرادو
فیس لیفت تویوتا لندکروز پرادو
فیس لیفت تویوتا لندکروز پرادو


طی ماه‌های گذشته تصاویر از نسخهی فیس‌لیفت شدهی تویوتا لندکروز پرادو در اینترنت منتشر شد و حالا سازندهی ژاپنی نمایشگاه فرانکفورت را برای رونمایی رسمی این خودرو انتخاب کرده است چراکه اروپا از بازارهای عمدهی این خودرو محسوب می‌شود. 
یکی از مهم‌ترین بخش‌های تغییر پیدا کرده در این نسخه فیس لیفت قسمت جلویی خودرو بوده است. در این قسمت دماغه به‌طور کامل دوباره طراحی شده و طراحان تویوتا در آن از یک جلوپنجرهی کاملاً جدید استفاده کرده‌اند. این جلوپنجره که طراحی پیچیده‌ای دارد، از شیارهای بزرگی برخوردار است تا از خنک‌کنندگی پیشرانه بهبود پیدا کند. 
یکی از موتورهایی که در زیرکاپوت پرادو جدید قرار می‌گیرد، یک نمونهی 2.8 لیتری چهار سیلندر دیزل با 133 اسب بخار قدرت و 450 نیوتن متر گشتاور است که همراه با یک گیربکس شش سرعته ی اتوماتیک ارائه می‌شود. البته برای این موتور یک گیربکس شش سرعتهی دستی هم قابل سفارش است اما در این صورت گشتاور به 420 نیوتن متر کاهش پیدا می‌کند. حداکثر سرعت این مدل نیز 165 کیلومتر در ساعت است؛ اما در بخش موتورهای بنزینی یک نمونهی قدرتمندتر 4 لیتری هم وجود دارد که 250 اسب بخار قدرت و 380 نیوتن متر گشتاور داشته و صرفاً در کنار یک گیربکس شش سرعته اتوماتیک قرار میگیرد.

در نسخه فیس لیفت تویوتا لندکروزر پرادو ، خودروساز ژاپنی با تجهیز آن به پکیج ویژه‌ای به نام "Safety  Sense” ایمنی آن را نیز ارتقا بخشیده است. پکیج مذکور شامل تکنولوژی‌هایی همچون سیستم پیش از برخورد، تشخیص عابر پیاده، نوربالای اتوماتیک، کروز کنترل تطبیقی و همچنین خروج از خط است. همچنین پرادو جدید تویوتا به نسخه‌ی جدیدی از سیستم نظارت بر فشار لاستیک‌ها، هشدار ترافیک در پشت خودرو و هشدار دهنده نقاط کور خودرو تجهیز شده است.

نظرات کاربران

نظر و پیشنهاد شما

{{message}}