Your browser does not support JavaScript!
159 6 آبان 96

یاغی آلمانی، GTS 718 پورشه

یاغی آلمانی، GTS 718 پورشه
یاغی آلمانی، GTS 718 پورشه


علاقه‌مندان خودروهای پورشه در سراسر جهان همیشه از خودروهای اسپرت این برند آلمانی راضی بوده‌اند و این رضایت عاملی است که باعث می‌شود همیشه پورشه در مدل‌های جدید خود جایی برای امکانات اسپرت داشته باشد.  حالا پورشه از عضو جدید خانواده 718 خود یعنی نسخه باکستر GTS  و کیمن رونمایی کرد. این خودروها که برای جذب دوستداران لذت رانندگی طراحی شده دارای سپر جلوی جدید و چراغ‌های تیره است. این استایل اسپورت به بخش عقب نیز تسری یافته زیرا طراحان سیستم اگزوز اسپورتی با خروجی‌های قرار گرفته در بخش میانی خودرو در نظر گرفته‌اند. از دیگر موارد برجسته می‌توان به نشان مشکی GTS و رینگ ‌های 20 اینچی با رنگ مشکی اشاره کرد.

کابین نسخه GTS نسبت به قبل تغییر زیادی نداشته و در آن شاهد صندلی‌های اسپورت آلکانترا با لوگوهای GTS هستیم. رانندگان همچنین دست خود را روی غربیلک فرمان پوشیده از آلکانترا خواهند گذاشت و از پکیج اسپورت کرونو به‌صورت استاندارد بهره‌مند خواهند شد.

نیروبخش پورشه 718 GTS پیشرانه 4 سیلندر 2.5 لیتری توربو با قدرت 365 اسب بخار و گشتاور 430 نیوتون متر می‌باشد. این پیشرانه می‌تواند به یک گیربکس6 سرعته دستی یا PDK سفارشی متصل 
شود. شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت نسخه مجهز به گیربکس PDK برابر با 4.1 ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن نیز 290 کیلومتر در ساعت اعلام شده است.

نظرات کاربران

نظر و پیشنهاد شما

{{message}}