Your browser does not support JavaScript!
377 8 آبان 96

رونمایی از فراری لافراری آپرتا واپسین

رونمایی از فراری لافراری آپرتا واپسین
رونمایی از فراری لافراری آپرتا واپسین
رونمایی از فراری لافراری آپرتا واپسین


فراری برنامه‌هایی برای ساخت 499 دستگاه از مدل لافراری کوپه داشت اما تصمیم خود را عوض کرد و خواست یک دستگاه دیگر برای کمک به زلزله‌زدگان سال 2016 ایتالیا بسازد. این خودرو با بهای قابل‌توجه 7 میلیون دلاری فروخته شد که 5 برابر بیشتر بهای درخواستی برای این سوپرکار در آمریکا بود.

حالا فراری همین کار را برای لافراری آپرتا انجام داده و تصمیم گرفته یک دستگاه دیگر از این ابر خودروی هیبریدی و کانورتیبل بسازد. بدین ترتیب مجموع تیراژ این خودرو به 210 دستگاه می‌رسد. درست همانند 
قبل، فراری با حراجی RM Sotheby همکاری کرده تا عواید فروش از این خودرو به خیریه “حفظ کودکان” تعلق یابد.

خودروی مورد بحث نه تنها آخرین دستگاه از لافراری آپرتا بوده بلکه به لطف طراحی خارجی بی‌همتای خود از 209 دستگاه دیگر متمایز می‌شود. این خودرو با دو نوارمسابقه ای بیانکوی متالیک است که در بخش‌های جلو و عقب می‌توان آن‌ها را دید و دارای رنگ روسو متالیک است . فراری تصمیم گرفته در کابین خودرو از پوشش آلکانترای مشکی با فیبر کربن مشکی براق و دوخت‌های قرمز روی صندلی‌ها استفاده کند.

این حراجی هنوز قیمت تخمینی خود را اعلام نکرده اما تعجبی نخواهیم کرد اگر ببینیم آپرتای واپسین با قیمتی بیشتر از مدل  کوپه فروخته شود زیرا این خودرو بسیار انحصاری‌تر از برادر سقف ثابت خود است. تنها این نیست بلکه حراجی مذکور یک فرصت غیرمنتظره برای پولدارهایی است که بتوانند سریع‌ترین کانورتیبل تاریخ فراری را بدست آورند.


 

نظرات کاربران

نظر و پیشنهاد شما

{{message}}