Your browser does not support JavaScript!
179 10 آبان 96

LS+ کانسپت جدید لکسوس

LS+ کانسپت جدید لکسوس
LS+ کانسپت جدید لکسوس

از آنجایی که لکسوس به دنبال توسعه تکنولوژی‌های خودران است از کانسپت جدید خود با نام +LS در نمایشگاه خودروی توکیو رونمایی کرده است.

این خودرو ایده‌ای از نسل بعدی LS و فلسفه نسل بعدی طراحی این شرکت به ما می‌دهد. در این خودرو شاهد پابرجا ماندن جلوپنجره دوکی‌شکل آشنای لکسوس و ترکیبی از ورودی‌های هوای جدید وآئرودینامیک، چراغهای جلو و عقب با بخش‌های لیزری ودوربین های کوچک بجای آینه‌های جانبی هستیم.

باتوجه به عدم ارائه تصویر از داخل کابین اتومبیل، به نظر می‌رسد که شرکت خودروسازی لکسوس هنوز به یک طراحی درست و حسابی برای داخل کابین این اتومبیل نرسیده است، به همین منظور هیچگونه تصویری از فضای داخل کابین منتشر نشده و یا حتی در نمایشگاه اتومبیل توکیو هم شاهد رونمایی و نمایش این محصول با درب‌های بسته بودیم، شرایطی که برای بخش فنی اتومبیل هم صادق بوده و هنوز تصمیم دقیقی از سوی لکسوس برای این بخش گرفته نشده است که تنها با نزدیک شدن به زمان معرفی، می‌توان به اطلاعات آن دسترسی پیدا کرد که قطعا چنین چیزی تا قبل از سال 2020 میلادی محقق نخواهد شد، زیرا کمپانی خودروسازی لکسوس اوایل همین سال نسل جدید LS را معرفی کرده است و به نظر نمی‌رسد که تا چند سال آینده به فکر تولید نسل جدید آن باشد.

کانسپت جدید لکسوس از نظر تکنولوژی دارای “هم‌تیمی بزرگراه” است. این سیستم بنا به گفته شرکت رانندگی خودرانی را ارائه خواهد کرد که از ورودی رمپ بزرگراهی تا رمپ خروجی را در برمی‌گیرد. این سیستم می‌تواند ادغام و تغییرلاین خودکار را انجام داده و در عین حال فاصله امن از خودروی جلویی را نیز حفظ کند.

به نظر نمی‌رسد که لکسوس یک کابین یا حتی قوای محرکه ویژه‌ای برای کانسپت +LS در نظر گرفته باشد. با این وجود موضوع جالب ‌توجه اینکه جلو پنجره دوکی ‌شکل بزرگ خودرو در واقع می‌تواند بسته به شرایط محیطی و رانندگی باز و بسته شود.


 

نظرات کاربران

نظر و پیشنهاد شما

{{message}}