Your browser does not support JavaScript!

وب سایت اتو در کنار مشاغل مرتبط با اتومبیل

تبدیل بذری کوچک به درختی تنومند با روشهای سنتی کار دشواری است. اگر در بخش خودرو مشغول به کسب و کار هستید و میل دارید در دنیای مجازی حضور داشته باشید و کسب و کار خود را رونق دهید، ما در کنار شمائیم. این یکی از اهدافی است که وب  سایت اتو بر اساس آن پایه گذاری شده است. با مراجعه به این صفحه و ارسال مشخصات خود، ادامه کار را به ما بسپارید.

با رشد روز افزون استفاده از اینترنت و فناوري هاي مرتبط با آن، دنياي کسب و کار به شدت متحول شده و فرصت هاي جديدي را براي ارتقا و بهينه سازي فعالیتهای اقتصادی  فراهم نموده است و در پی آن فضاي رقابتي عادلانه تري را پیش و روی بنگاههای اقتصادی قرار داده است.  اینترنت به عنوان بستری غیر قابل اجتناب، روش هاي سنتي کسب و کار، بازاريابي را با تکنيک ها و چالشهای پیچیده ای درآميخته است و فعالان افتصادی را در رقابتی تنگاتنگ قرار داده است تا برای جذب مخاطبان بیشتر، پتانسیلهای نهایی خود را ارتقاء دهند و در کنار آن گزینه های متنوعی را در اختیار کاربران قرار داده است.

امروزه  وب سايت ها به عنوان پل ارتباطی مابین صاحبان کسب و کار و مردم نقش فعالی به عهده داشته، عرضه و تقاضای کالا و خدمات را  به راحت ترین شکل ممکن ساخته اند و خود را به عنوان ابزاری مهم که نادیده گرفتن آن میتواند لطمات جبران ناپذیری به بنگاههای اقتصادی وارد نموده و آنها را از گردانه رقابت خارج کند، ثابت نموده اند.

با توجه به اين که توسعه و راه اندازي هر وبسايتی چالش های خاصی در پی دارد، نگهداري  و مدیریت آن از مهمترین و پر هزینه ترین بخش آن بوده و مهارتهای خاص خود را میطلبد. وب سایتها بر اساس حجم فعاليت خود به مهارتهای مختلفي  برای تهیه موادی از قبیل گرافيک، محتوا، پشتیبانی فني، بازاريابي و غیره نیازمند هستند که بر اساس برنامه هاي روزانه، هفتگي و ماهانه در وب سایت اعمال میشوند. اين برنامه ها بر اساس یک چهارچوب و برا اساس يک هدف کلي و نهايي با هدف برندسازی وب سایت به انجام مي رسند تا بتوانند پاسخگوی مخاطبان و همینطور هزینه های وب سایت بوده و آنرا از نظر اقتصادي مقرون به صرفه کنند.

مهمترین عاملی که به عنوان موفقیت یک وب سایت به شمار میاید جلب توجه کاربران و بازدیدکنندگان آن میباشد، سايت ها زماني مي توانند خود را در سطح اقتصادي اطمينان بخشي قرار دهند که بتوانند از مخاطبان قابل توجهي برخوردار بوده و تعداد آنان را افزایش دهند. براي دستیابی به این مهم مديریت وب سايت با مطالعه محتویات سایت، شرايط و موقعيت آن در دنیای مجازي و تحقيق گسترده اي بر روي گزارش ها و تحليل هاي آماري و بکار بردن ابزارهاي موثر قادر خواهد بود نقاط ضعف و قوت سايت را شناسايي نموده و براي حل و تقويت آنها تغييرات لازم را در سايت اعمال نمايند و برنامه هاي پیش و روی سایت و استراتژيهاي آنرا بهبود ببخشند.